Culture

Hudební tipy: Když zpívají hvězdy…

Dnes jsem pro vás připravila výběr písní, které nazpívaly slavné herecké hvězdy. Víte, že třeba Gwyneth Paltrow nebo Scarlett Johansson jsou skvělé zpěvačky? A můj osobní tip je bezpochyby bouřlivák Robert Downey Jr. !

Začneme sexy blondýnkou (tedy většinou je blond, v tomto klipu je zrovna brunetka :). Scarlett Johansson překvapila celou deskou předělávek písní Toma Waitse, kde její krásný zastřený hlas skvěle vynikl. Já jsem pro vás ale našla méně melancholickou pecku, duet s Petem Yornem.

Pete Yorn and Scarlett Johansson – „Relator“ music video

Herečka Nicole Kidman prokázala svůj pěvecký talent rolí v muzikálu Mouline Rouge, kde zpívala několik velmi těžkých a krásných písní s kolegou Ewanem McGregorem. Mám pro vás rozkošný duet s Robbie Williamsem, doprovázený neméně půvabným videoklipem.

Robbie Williams and Nicole Kidman – Somethin‘ Stupid

Idol mnoha žen a dívek – Jared Leto je úspěšný hollywoodský herec. Zahrál si ve filmech Obchodník se smrtí, Americké psycho nebo třeba Alexander Veliký. Kromě herecké kariéry se naplno věnuje i svojí kapele 30 Seconds to Mars, která dokáže vyprodat velké haly po celém světě. Modrooký fešák je velmi šikovný frontman, který si umí podmanit masy.

30 Seconds To Mars – Closer To The Edge

A moje srdcovka… Robert Downey Jr. Je bezpochyby skvělý herec, který je ve svých rolích velmi přesvědčivý. Jeho osobní život je ovšem velmi divoký. Ale nemusí se bát, kdyby mu kvůli jeho výstřelků už v Hollywoodu nikdo nechtěl dát práci, s přehledem se prosadí jako zpěvák. Je prostě neodolatelný !!!

Robert Downey Jr. sings „Man like Me“

„Divoká holka“ Juliette Lewis hrála třeba ve filmech Co žere Gilberta Grapea nebo Od soumraku do úsvitu. Vždy si vybírala spíše filmy „nezávislé“ a až si pustíte její písničku, pochopíte proč. Sama je totiž neuvěřitelně nezávislá a plná rockové energie.

Juliette Lewis „Terra Incognita“

A na závěr si dáme písničku, kterou zazpívala Gwyneth Paltrow ve filmu Duety. Ta se přece jen soustředí spíše na svojí hereckou kariéru, ale se zpěvem evidentně nemá problém, takže pokud to role vyžaduje, ráda si před kamerou zazpívá, slyšet jsme jí mohli také v seriálu Glee, kde také vyšvihla solidní písničku :)

Gwyneth Paltrow & Huey Lewis – Cruisin‘

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s