Design

Designové turistické stany pro fajnšmekry

Láká vás romantika stanování? Pojměte to s vtipem! Exkluzivní stany od britských designérů z vás udělají hvězdu kempu nebo skvěle zapadnou jako solitér do krajiny…

Na internetu jsme pro vás objevili originální britskou značku FieldCandy, která vyrábí úchvatné turistické stany. Podle myšlenky, že stan by měl říct něco o tom, kdo se skrývá uvnitř, navrhují britští designéři stany zábavné, vzrušující, ikonické i ironické, individuální – zkrátka neobyčejné.

Prohlédněte si bohatou fotogalerii aktuálních designů.

Originální stany jsou vyrobeny ve Velké Británii, speciální tiskárnou se potiskují svrchní plachty ze speciální tkaniny, která je rovněž vyrobena v Anglii. Vnitřní stan ze 100% bavlny je vyroben v Číně z regionálně pěstované bavlny v manufaktuře, která splňuje etický kodex.

Stany FieldCandy jsou určeny pro dvě osoby, ale jejich prostor je o něco větší, než je v této kategorii zvykem, takže nabízí zvýšený uživatelský komfort. Kromě zábavného vnějšího designu jsou také seriózně kvalitní, takže vás pohodlně udrží v suchu.

Na oficiálním webu www.fieldcandy.com  najdete mnoho dalších designů, firma doručuje stany do celého světa. A který je váš favorit? Svůj tip můžete přidat do komentářů pod článkem…

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s