Beauty

Nová vůně Dyptique Volutes pro milovníky dobrodružství

Cesty zaoceánskými parníky, které jeden ze tří zakladatelů značky Diptyque Yves Coueslant v dětství zažíval, v něm zanechaly tak silný dojem, že se po letech rozhodl zachytit rej vzpomínek v jediném flakonku.

Nekonečně širé moře, města a pobřeží, která voní dobrodružstvím a kořením, voskované podlahy a dřevěné obklady luxusních salonků, vlající hedvábí dam tančících na palubě či opojná vůně jejich drahých parfémů mísící se s odérem aromatických egyptských cigaret, to vše můžete najít v nové vůni Volutes.

Parfumér Fabrice Pellegrin, který má v oblibě netradiční ingredience, pro Dyptique vytvořil originální kompozici, jejímž hlavním motivem je elegantní akord tabáku. Tvoří ho intenzivní akcenty přírodního tabáku zjemněné voskem, medem a sušeným ovocem. Unisexová Volutes je dostupná jako toaletní voda a poprvé u Dyptique také ve vyšší koncentraci jako parfémová voda.

Vůně pro fajnšmekry

Toaletní vodu charakterizuje pronikavá kořeněná hlava tvořená růžovým pepřem, černým pepřem a šafránem. Jejich svěží souhra se line přes hřejivé a konejšivé srdce zmíněného tabákového akordu,  elegantního kosatce, nasládlé slaměnky a vonné myrhy. Základ vůně tvoří teplé tóny vonných pryskyřic keřů a stromů rostoucích na pobřeží Afriky a na blízkém východě.

Parfémová voda je inspirovaná luxusními pasažéry parníku, kteří za slupkou dokonalé etikety skrývají slabost pro všechny druhy svobod. Má od začátku výraznější květinový charakter smyslného kosatce. Po něm přichází opět tabák a kořeněné dobrodružství dálek tvořené energickými akcenty pepře, skořice a šafránu. Základ je nespoutaně smyslný mix vonných pryskyřic, kde prim hraje storax, balzám z kůry maloasijského stromu, s orientálně opojnou vůní.

Flakon, který má styl

Inspirace dálkami a dobrodružstvím zaoceánského parníku je patrná i z klasické tuší kreslené etikety flakonu. Etiketa toaletní vody je v tradičním provedení černé kresby na bílém podkladu, zatímco parfémová voda má etiketu v provedení bílá kresba na černém pozadí. Současně s vůní Volutes  Dyptique představuje nový tvar flakonu inspirovaný typickým oválem Dyptique.

Podívejte se na půvabný animovaný film, který představuje nový flakon Dyptique:

Toaletní voda (1850 Kč/50 ml, 2350 Kč/ 100 ml)  a parfémová voda Diptyque Volutes (2750 Kč/75 ml) budou k dostání od října 2012 exkluzivně v concept storu SIMPLE ( Pařížská 20, Praha 1, www.simpleconcept.cz).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s