Design

Vyberte si vůni pro váš domov podle oblíbené barvy

Parfémy nejsou výhradní výsadou žen a mužů, parfém můžete pořídit i pro svůj domov. Bytová kosmetika je hit, protože když vám to doma bude vonět, budete se tam zkrátka cítit lépe.

Na českém trhu už dokonce existuje internetový obchod, který se na interiérové vůně specializuje. Prodejna Aria Pura (v překladu čistý vzduch, z italštiny) nabízí produkty určené k provonění bytu i větších veřejných prostor. Nabídka obsahuje více než 300 výrobků od dvou předních světových značek, na výběr je více než 70 vůní!

Mě osobně zaujala horká novinka – jednoduché, ale zábavné aroma difuzéry značky Mr&Mrs Fragrance – kolekce PANTONE Universe, v atraktivních flakonech v deseti typických barvách. Spojení exotických vůní, silnějšího aroma a nové technologie tyčinek z umělých vláken z nich činí skvělý a stylový doplněk, který vám bude dělat radost na „všech frontách“. Je krásný, účelný a umí potěšit…

Ke každé barvě je vytvořena jedinečná vůně, můžete si tak vybrat tu pravou – pohledem i po čichu.

Aroma difuzér Pantone Universe je dodáván s 5 ks tyčinek z umělého vlákna, a náplní 250ml, která vydrží 3-4 měsíce. Komplet stojí  690 Kč.

Obchod: ARIA PURA, Václavská 2, Brno – střed, www.ariapura.cz

E-shop: http://www.bytove-parfemy.cz/

O Pantone

Pantone je původní americká společnost se sídlem v New Jersey, celosvětově známá pro svůj Pantone Matching System – patentovaný návrh barev používaný na míru v oblasti průmyslových odvětví, jako je tiskařství nebo výroba tkanin či plastu, ale i ve sféře digitálních technologií, módě, architektuře či třeba v bytovém designerství. Jméno Pantone je tak po celém světě známo jako standardní jazyk pro přesnou barevnou komunikaci.

Kromě toho se ale šablona Pantone vzorníku stala velmi populární a využívaná při tvorbě bytových doplňků nebo dárků. Dokonce se dají upéct Pantone koláče nebo na Velikonoce nabarvit Pantone vajíčka :) Inspirujte se obrázky, co jsem našla na Pinterest.com.

Koláče sladké i slané, pro ty co milují barvy… :)

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s