Fashion

H&M představuje kolekci doplňků od Anny Dello Russo

4.října startuje prodej nové kolekce bláznivých šperků a doplňků, které pro H&M vytvořila Anna Dello Russo. Módní ikona, která se proslavila jako fashion editor pro italský nebo japonský Vogue, navrhla nepřehlédnutelné skvosty, které jsou na hranici kýče. Nebo možná spíš za ní… :)

Záplava zlata, barevných kamenů, zvířecích motivů nabízí módní nadsázku a smysl pro glamour, který určitě není pro každého. Ale pokud se nebojíte vyčnívat z davu a kombinovat nekombinovatelné, určitě si najdete svůj vysněný kousek.

Stejně jako Anna Dello Ruso, která svými outfity inspiruje celou módní branži a bloggeři její úlety milují, je i její kolekce nestydatě okázalá a hravá. Po spolupráci se zavedenými módními domy nebo celebritami, jak je Madonna nebo David Beckham, je spojení s Annou Dello Russo novým konceptem, kdy pro velkou značku poprvé navrhuje módní editorka. Ne nadarmo jí Helmut Newton popsal jako „módní fanatičku“, její ohromující sbírka oblečení, doplňků a šperků je tak velká, že si na ní musela pořídit druhý byt, který využívá jako šatnu :)

Z této spolupráce jsem nadšená. Vůbec poprvé se u H&M Fashion Director angažuje ve speciálním projektu. Svědčí to o významné evoluci v módní branži. Cítím rozechvění a zároveň pokoru, že jsem byla vybraná, abych projekt vedla. Chtěla jsem vytvořit vybrané doplňky, které jinde nenajdete. Jako stylistka dobře vím, jak jsou doplňky nezbytné. Dodávají každému outfitu osobní dotek. Tyto kousky každého pobaví a dovedou proměnit všední den ve fantastický den plný módy,” říká Anna Dello Russo.

Kolekce bude v prodeji od 4. října a tentokrát nemusíte stát nikde frontu, ani se tlačit s ostatními módychtivými lovci pokladů, kolekce je v prodeji i v on-line obchodě.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s