Culture

James Bond slaví padesátiny ve velkém stylu!

Nejslavnější agent všech dob už není žádný „lupínek“. Právě dnes celý svět oslavuje jeho 50. výročí. A jeho schopnosti jsou opravdu nadpřirozené, protože s přibývajícím věkem je stále víc sexy. I když… Je vlastně sexy pořád :)

První narozeninový dárek dostanou fanoušci už dnes. Novou skladbu „Skyfall“, která bude doprovázet i nový film, představuje zpěvačka Adele. A stojí to za poslech – velký hlas a silná melodie, další skvělá píseň do Bondovy sbírky.

Adele

Po přečtení scénáře k filmu oslovila šestinásobná držitelka cen Grammy Adele britského producenta a textaře Paula Epwortha, aby jí pomohl napsat a produkovat ústřední skladbu k novému filmu o legendárním agentovi.

„Ze začátku jsem trochu váhala, jestli do toho projektu jít. Písně z bondovek bývají vždy středem pozornosti a s tím je spojený i určitý tlak. Ale potom jsem se do scénáře zamilovala a Paul přišel se skvělými nápady na skladbu a tak jsme se do toho naplno pustili. Bavilo mě to od prvních taktů, je to pro mě úplně nová a vzrušující zkušenost. Když v průběhu nahrávání zazněly smyčce, byl to pro mě jeden z nejúžasnějších momentů v životě. Jsem si jistá, že v šedesáti si budu spokojeně česat vlasy a všem vyprávět, že jsem kdysi byla Bond girl,“ říká Adele.

Skladba k filmu Skyfall vznikla v hudebním studiu Abbey Road Studios v Londýně a nahrál ji 77členný orchestr.

Hlavní dárek? Nová Bondovka…

Už za tři týdny, 26. října bude do kin uveden film Skyfall. Daniel Craig se vrací jako James Bond 007 – v třiadvacátém pokračovaní nejdéle běžící filmové série všech dob. V nejnovějším příběhu s názvem Skyfall projde těžkou zkouškou Bondova loajalita vůči M, kterou dohání její vlastní minulost. Když MI6 napadne neznámý útočník, je úkol agenta 007 jasný – vypátrat a zničit tuto hrozbu bez ohledu na to, kolik bude muset obětovat on sám.

A na závěr malá anketa

Který z agentů 007 byl podle vás nejvíc sexy? Předvybrala jsem tři favority, a budu čekat na vaše komentáře pod článekm :)

Daniel Craig

Pierce Brosnan

Sean Connery

Autor: Klára Michalová

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s