DIY

Nové svatební kytice nejsou z květin

Svatební kytice vyrobené z broží nebo textilních květů jsou nepřehlédnutelné a můžete si je uchovat jako krásnou vzpomínku na váš velký den.

Málokdo chce mít svůj svatební den nalinkovaný podle obvyklé předlohy. Kulatá kytice z rudých růží, šaty s velkou spodničkou a k obědu šunková rolka s křenem a polévka s játrovými knedlíčky? I vám to zní tak nějak obyčejně? Vneste do příprav své svatby vlastní osobitost a nebojte se předsudků.

Nový trend ve svatebních kyticích nepochybně souvisí s fenoménem poslední doby – oblibou ručních prací. Tuhle kytici si s trochou zručnosti totiž zvládnete vyrobit sama. A můžete do ní zakomponovat rodinné poklady po babičce nebo požádat kamarádky, aby vám přispěly do sbírky. Uvidíte jak je potěší, když tu „svou“ brož uvidí ve vaší svatební kytici…

Pohrajte si s kombinací šperků a květů vytvořených z lehkých látek, výsledek bude něžný a velmi efektní. Ani textilní květy nejsou složité na výrobu, návody najdete jednoduše na internetu. Do vyhledávače zadejte výraz „brooch bouquet“ (brože) nebo„fabric flower bouquet“ (textilní květy) a najdete nepřeberné množství inspirace. A pokud přidáte slovo „tutorial“, najdete přímo návody na výrobu.

Návod na pugét z broží najdete například na parsonageflowers.blogspot.com

Návod na pugét z textilních květů najdete například na rocknrollbride.com

Další nápady najdete v obsáhlé fotogalerii:

Autor: Klára Michalová

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s