Design

Český designový nábytek pro panenky vás okouzlí

 

Obklopovat děti krásnými věcmi není zbytečnost. Již odmalička tak formujete jejich vkus a cit pro krásno.

Najít funkční, a přitom krásný nábytek, doplňky a hračky pro děti není zase tak jednoduché. Nabídka v obchodech osciluje mezi dřevěným masivem a nevkusnými barevnými kreacemi typu – postel jako auto nebo doplňky s postavičkami typu Hallo Kitty nebo Spiderman. Podobné kousky děti možná na první pohled ohromí, ale brzy je omrzí.

Naštěstí se na trhu objevují české značky, které nabízí výrobky kvalitně zpracované s velkou dávkou invence. Promyšlený design probouzí v dětech fantazii a nás dospělé může těšit, že nekazí styl našich domovů.

EMAGAME potěší nejen Emičky…

Jednou ze značek, které bych vám ráda představila je EMAGAME. Nádherný nábytek pro panenky navrhla stylistka Erika Partyková a její tatínek truhlář se ujal samotné výroby. Kolekce zahrnuje 7 kusů  lakovaného nábytku a je doplněna ručně šitými doplňky – například ručně potahovaná ramínka do skříně, polštář s dečkou do postýlky nebo ručně tkaný kobereček. Základní barevnost je čistě bílá, ale na letošním Designbloku byly představeny nové kousky v barvě slonoviny a v půvabné levandulové.

Komletní sortiment i s cenami najdete na www.emagame.cz

Autor: Klára Michalová

One thought on “Český designový nábytek pro panenky vás okouzlí

  1. Na tento nábytek jsem koukala na Designbloku a moc mě zaujal :-) Do pokojíčku by to byla pro dcerku hezká dekorace, i by si s tím vyhrála, lepší než nějaké plastové šunty, co nic nevydrží…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s