Beauty

Dopřejte svým vlasům moře

Zima je za humny a vzpomínky na letní dovovlenou u moře pomalu blednou. Přesto si asi vzpomenete, jak blahodárné účinky má moře na vaší krásu. Vyhlazená pleť, zapomenuté exémy, vybělené nehty, přírodní pedikúra v podobě písku na pláži se postará o hedvábné paty… A co teprve vlasy. Ty rovné a jemné získají strukturu a lépe drží tvar, přírodní vlnité krásně pramínkují. Snadno na nich vytvoříte ten fantastický přirozený „rozcuch“, který vypadá TAK SEXY!

Zastesklo se vám? Pak mám pro vás dobrou zprávu. Britská značka label.m – profesionální péče od vlasy za kterou stojí TONI&GUY, nabízí speciální produkt ve spreji Sea Salt Spray, který už názvem připomene moře. A není se co divit, mezi složkami, které sprej obsahuje je mořská sůl, extrakty z Mrtvého moře, mořského dna a dokonce i mořské řasy. Neposlední součástí je také komplex Enviroshield, který chrání vlasy před škodlivými účinky tepla při stylingu a UV záření. Tento malý zázrak funguje jako lehce tužící sprej a vlasy po jeho použití získají pevnost, objem a matný vzhled.

Použití je jednoduché, prostě ho nastříkejte na suché nebo vlhké vlasy a upravte účes jemným pomačkáním. Potěší vás lehká konzistence a vůně, nemusíte se bát, sprej vůbec nelepí, ani vlasy nezmastí . Pokud chcete dodat vlasům lesk, přestříkejte je label.m Shine Spray.

Sea Salt Spray můžete koupit v salonech Toni&Guy v Praze a v Brně, nebo v internetových obchodech s vlasovou kosmetikou, například na www.vlasova-eurokosmetika.cz, kde 200ml stojí 450 Kč.

Autor: Klára Michalová

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s