Design

Bobble džbán pro milovníky „kohoutkové“

Loňský rok se nesl ve znamení lahví bobble. Ekologické a krásné lahve organického tvaru se staly neoodělitelným společníkem všech, kteří dodržují pitný režim :)

Pokud patříte mezi ně, určitě jste si zvykli na jednoduché používání, ergonomický tvar i originální design, a bez své bobble lahve už nevycházíte z domu. Je to skvělý systém. Díky uhlíkovému filtru, který je součástí pítka, si můžete kdekoliv načepovat pitnou vodu a filtr se postará o zneškodnění všech látek, které nechcete dostávat do těla. Životnost filtru je 150 litrů, takže vám pohodlně vydrží minimálně dva měsíce, pak stačí pouze koupit nový filtr. Díky tomu je to i systém velmi ekonomický, ušetříte spoustu peněz, protože nemusíte kupovat balenou vodu. A v neposlední řadě tak jednáte i ekologicky, nezůstanou po vás žádné PET lahve…

Tvar lahve bobble navrhl známý designer Karim Rashid. Na výběr máte osm barev filtrů a tři velikosti lahve, takže vás vzhled vaší lahve nikdy nezačne nudit. V nabídce jsou i dětské tříbarevné filtry.

Jeden postřeh z vlastní zkušenosti: Nedávejte lahev do myčky. Použitý materiál nemá rád horko :)

A teď už žhavá novinka!

Koncem listopadu se na trhu objeví nový člen z rodiny bobble. Originální džbán, opět z dílny Karima Rashida, je skvělou variantou filtračního systému pro domácí použití. Klasické filtrační konvice fungují tak, že do nich nalijete vodu a pak čekáte až se přefiltruje, což je někdy dost zdlouhavé. Džbán bobble má oproti nim přímou filtraci, což znamená, že vodu do něj lijete rovnou přes filtr a voda je hned připravena k použití.

Design džbánu působí neuvěřitelně subtilně, vypadá poměrně malý, ale jeho objem je překvapivě 2 litry, i díky tomu, že má duté ucho. Útlý tvar šetří místo v lednici a díky elegantnímu vzhledu se nabízí i jako ideální servírovací džbán.

Lahve i džbány se nabízí jako ideální univerzální dárek, kterým uděláte radost každému, kdo pije vodu :) Koupíte je v široké obchodní síti nebo na oficiálním e-shopu: urbanlux.cz. Džbán stojí 549 Kč, lahev, 299 Kč, dětská lahev, 259 Kč, náhradní filtr na lahev, 199 Kč.

Autor: Klára Michalová

Reklamy

One thought on “Bobble džbán pro milovníky „kohoutkové“

  1. Pingback: Bublinkové novinky v rodině BOBBLE | sweet&salty

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s