Home & decor

Vyrobte si nábytek z obyčejných palet

Palety se staly novým fenoménem. Ještě před pár lety málokoho napadlo, že by se daly využít pro účely bydlení. A podívejte se dnes… Na internetu najdete nápady do interiéru, na zahradu i do veřejných prostor.

A mně se to líbí. Mám ráda kontrast mezi starým a novým, eklektický styl bydlení, který propojuje různé styly a palety v tomto směru nabízejí velké možnosti. Stačí jen trochu představivosti.

Už jsem se v jednom článku paletám věnovala a ukázalo se, že je to téma pro vás zajímavé. A protože jsem dala dohromady spoustu dalších fotek, rozhodla jsem se o ně s vámi podělit. Prohlédněte si rozsáhlou fotogalerii, a pokud vás nějaký nápad zaujme, nechte mi pod článkem komentář.

Dalších 26 nápadů najdete v článku Nábytek z palet je hit!

Já sama už mám doma konferenční stolek ze dvou palet se skleněnou deskou a velkými gumovými kolečky. A je fakt skvělý, praktický a rozhodně originál :) Teď se chystám na chalupě vyrobit velké letiště na spaní, takovou čtyřpostel. V půdním prostoru použijeme palety místo roštů, ale také jako čela postele. A co vy? Chystáte se na nějaký paletový projekt?

Autor: Klára Michalová

Zdroj: Pinterest.com

34 thoughts on “Vyrobte si nábytek z obyčejných palet

  1. Ten nábytek z palet vypadá úžasně :-), Dělala jsem z nich s manželem závěsnou postel na zahradu…jediné co jsme potřebovali, byly palety, závěsy na nábytek a lana. Palety jsme ani nelakovaly, jen ohoblovaly a vypadá to skvěle. Děkuji za tip :-)

  2. Článek je super, což o to, ale je věčná škoda, že v tom už nepokračujete, nejen v článcích s tématikou nábytek z palet, ale i v receptech.
    No, snad klávesnici ještě oprášíte a budete psát články dále :)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s