Home & decor

České designové doplňky děti potěší

kuskus decor

Pokud chcete děti obklopovat hezkými hračkami a zařídit jim pokoj, tak aby je bavil delší dobu, zkuste vynechat postavičky z kreslených filmů a pořiďte jim nadčasové kousky od českých designerů. Vkusné doplňky dodají pokojíkům šmrnc a hračky probouzí v dětech fantazii. Jednou z takových značek je třeba Kuskus decor…

Kuskus decor stvořily dvě kamarádky a okamžitě rozvířily stojatou vodu na českém trhu s dětským zbožím. Všechny kousky jsou vyráběné ručně z přírodních materiálů. Ohromí vás nabídka barev a vzorů, použity jsou nejlepší bavlněné látky z Francie, většinou designové látky z limitovaných kolekcích v unikátních odstínech. Kolekce ve znamení zvířat zahrnuje variantu pro kluky i pro holky, ale obě spolu ladí, takže jdou použít ve společném pokoji.

kuskus decor

kuskus decor

kuskus decor

kuskus decor

kuskus decor

kuskus decor

kuskus decorkuskus decor

Využijte speciální prodejní akce, která se koná v ateliéru Kuskus decor. Můžete zde nakoupit vánoční dárky nebo jen v klidu posedět a ochutnat pár kuskusových novinek. Přijďte se podívat už tuto neděli 16. 12. 2012 od 12 do 18 hodin, adresa Coctail bar Hapu, Orlická ulice 8, Praha 3.

www.kuskusdecor.cz

Pozvanka

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s