Design

Dopřejte si pozitivní vibrace

vibrátory

Antistresové masážní zařízení pro ženy a odvážnější muže. I tak se dá nazvat  sametově hebká novinka v brněnském obchodu a e-shopu Lovemusic. Vibrující hračky byly až dosud k dostání  jenom v erotických obchodech, kam se přeci jen každému nechce. V Lovemusic si můžete vybrat designový vibrátor v různých barvách a velikostech bez nepatřičného studu a v příjemné atmosféře.

„Naše vlastní výrobky jsou hravé, vtipné, barevné a provokativní. Proto nás zaujaly designové vibrátory švédské značky Tickler, které skvěle zapadají do našeho konceptu. Vibrátory v módním obchodě vyvolávají u zákazníků překvapení, ale reagují se smíchem a zaujetím. Baterku v testovací hračce musíme měnit docela často,“ komentuje  zařazení  hraček pro dospělé do sortimentu designového obchodu Lovemusic majitelka Kateřina Hanko Pletichová.

vibrátory

Vibrátory Tickler jsou k dostání v různých velikostech od kapesního vydání v podobě rtěnky, přes střední hračky se vzhledem králíčka nebo kytičky až k velkým kouskům s pěti vibračními režimy. Všechny jsou vyrobeny  z lékařského silikonu, který je jemný, hebký a příjemný na dotek. Jsou voděodolné, mohou se tedy používat i ve sprše a vibrují velice tiše.

Designové vibrátory najdete v obchodě Lovemusic na Pekařské 17 v Brně a v ehopu lovemusic.cz/bytovy-design/vibratory. Ceny začínají už na 395 Kč.

Zdroj: LoveMusic.cz

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s