Home & decor

Dřevo vnáší do bydlení přirozenost

dřevo

Nábytek z dřevěného masivu je klasika, ale dřevo lze v interiéru využít ještě v přirozenější podobě. Uříznutý špalek dřeva může posloužit jako odkládací nebo noční stolek či jako taburet. Silnější klacky lze přetvořit ve věšák, sloupek postele nebo základ stojací lampy. Nebo ho jednoduše opřete v rohu o stěnu a máte nevšední dekoraci, která krásně rozbije ostré hrany moderního nábytku a prostor krásně zútulní. Inspirujte se obrazem…

Autor: Klára Michalová

Foto: Pinterest.com

Reklamy

11 thoughts on “Dřevo vnáší do bydlení přirozenost

  1. „Jsem sběratelka informací, hledač pokladů, pátrám a třídím a vám předkládám jen to nejlepší…“ nebo vykradačka pinterestu?

    • I na Pinterestu se dají najít poklady :) A ne každého to zdlouhavé pátrání baví, takže ano, prohledávám a pátrám všude možně a pak to sesypu do jednoho článku. A doufám, že se najdou čtenáři, kteří to ocení…

      • já teda myslím, že Pinterest kdekoho vykrádá a autorství moc neřeší, každý si tam dává co chce… miluju inspirační sety, zvlášť, když si někdo dá tu práci je najít a má vkus… jen tak dál, Kláro! :-)

  2. Nevíte, prosím, kde bych sehnala takový špalek jako je na obrázku s modrými koupelnovými doplňky? Přesně toto jsem si vysnila a konečně našla alespoň na obrázku, ale ještě pořád nevím kde ho sehnat ;-). Děkuju.

      • Díky za odpověď. V mezičase jsme tak učinila a mám doma už nádherný dřevěný špalek od beskydského dřevorubce a dokonce i s věnováním :-). Pán byl dokonce poctěn, že budeme mít doma špalek zrovna od něj :-). Sice časem trochu popraskal, ale to je na tom to „přirozeno“ :-).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s