Fashion

S kozačkami Crocs překonáte zimu stylově a v teple!

Crocs Berryessa

Zima ještě zdaleka nekončí (popravdě ještě ani pořádně nezačala), takže není od věci vybavit si botník botami, které jsou odolné, stylové a hřejivé. Přesně takové jsou kozačky Berryessa od značky Crocs.

„Crocsky“ už dávno nejsou jen sandály na léto. Zimní obuv u této značky můžete najít už několik let, a právě u bot na zimu oceníte výhody, které Crocs nabízí. Boty jsou nesrovnatelně lehčí než jakékoli jiné zimní boty, což je samozřejmě velmi příjemné na nošení. Materiál Croslite zaručuje pohodlí, udržuje nohy v teple a je nepromokavý.

Crocs Berryessa

Model Berryessa je jeden z nejoblíbenějších zimních modelů Crocs a pro letošní sezónu přichází dvě nové verze této boty. Berryessa Buckle Boot jsou ultraležérní kotníčkové kozačky ze semišového materiálu a designovou sponou, díky které lze zužovat či rozšiřovat obvod boty. Tělo boty je z materiálu Croslite.

Crocs Berryessa

Berryessa Tall Suede Boot jsou vysoké minimalistické kozačky. V zadní části je spona podle aktuálního jezdeckého trendu. Stejně jako u prvního modelu i u Tall Suede Boot je svrchním materiálem semis a tělo boty je z Croslite materiálu, který zajišťuje maximální pohodlí, teplo a sucho – a to i v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách.

Crocs Berryessa

Berryessa Buckle jsou k dostání za 2 720 Kč a Berryessa Tall Boot jsou k dostání z 2 450 Kč v oficiálním Crocs store v pražském Centru Chodov, v prodejnách Destroy, Pery, Homeart a Hanibal a na oficiálním e-shopu urbanlux.cz, kde je celý leden poštovné zdarma!

Připravila: Klára Michalová

4 thoughts on “S kozačkami Crocs překonáte zimu stylově a v teple!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s