Home & decor

Vánoční světýlka neschovávejte do krabic

světýlka

Pomalu nastává čas odstrojit stromeček a vánoční ozdoby schovat do krabic. Vánoční světýlka a všemožné světelné girlandy tam ale nedávejte. Pohrajte si s nimi a vytvořte originální dekorace, které budou váš byt či zahradu zdobit celý rok.

Světelné řetězy a girlandy umí vykouzlit neuvěřitelně něžnou a romantickou atmosféru. Sluší jim to v ložnicích i v dětských pokojích, mohou lemovat rámy zrcadel nebo čela postelí. Můžete je dát do velkých sklenic, váz či do oblíbené mísy v obýváku nebo v jídelně, rozvěste je nad jídelní stůl nebo zjemněte uvítací prostor v předsíni.

Venkovní světýlka se hodí na zahradní party, na svatební oslavy nebo jimi olemujte schody v zahradě pro lepší orientaci. Vytvořte z nich dekoraci na vstupní dveře nebo jimi naplňte lucerny. Se světýlkama zkrátka nemůžete udělat chybu, vypadají zkrátka super v každé situaci, i v každém prostoru. Pro inspiraci si proklikejte fotogalerii…

Připravila: Klára Michalová

Zdroj: Pinterest.com

One thought on “Vánoční světýlka neschovávejte do krabic

  1. Strašně se mi líbí tento trend posledních let, nechávat v pokoji světýlka. Krásně to vypadá a navíc to funguje i jako takové stylové osvětlení. Z Vánoc nám zůstalo taky pár proutěných dekorací a ty šly na výzdobu chatky a také vypadají moc moc hezky. Ne všechno se hodí vyloženě jen na Vánoce :)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s