Design

Plstěná pouzdra elektronické hračky chrání i zdobí

papelote

Originální české papírnictví papelote přichází s novou řadou plstěných obalů na elektroniku vyrobených ze 100% vlny – do kolekce pouzder musko nyní můžete obléknout všechny členy vaší elektronické domácnosti!

Úplnou novinkou je pouzdro na iPhone (či jiný chytrý telefon obdobné velikosti), které bezpečně uzavírá barevný patent.  Elegantní i hravé zároveň. Cover XS má vnitřní rozměr 8 × 15 cm a je nabízen v barvách antracit, zelená, růžová; cena 239 Kč.

Obaly na iphone nebo jiné smartphony, Cover XS, 239 Kč

Obaly na iphone nebo jiné smartphony, Cover XS, 239 Kč

Poprvé je součástí plstěné řady musko také pouzdro na Kindle (či podobně velkou čtečku), kryté chlopní s dvěma patenty. Nadčasově jednoduché a přitom osobité. Cover S má vnitřní rozměr 13,8 × 20 cm; barevnost: antracit, zelená, růžová; cena 356 Kč.

Obaly na elektronické čtečky na knihy, Cover S, 356 Kč

Obaly na elektronické čtečky na knihy, Cover S, 356 Kč

Inovovanou stálicí je Portfolio A5 zavíratelné plstěným páskem s rozměry uzpůsobenými velikosti iPadu – vnitřní rozměr 25 × 20,4 cm; barevnost: antracit, zelená, růžová, žlutá, modrá; cena 449 Kč.

Obal na ipad, Portfolio A5, 449 Kč

Obal na ipad, Portfolio A5, 449 Kč

Ti, kdo si zakládají na dokonale sladěném outfitu, mohou plstí obalit i své třináctipalcové laptopy, skvěle na ně padne Portfolio A4 – vnitřní rozměr 33,5 × 24,5 cm; barevnost: antracit, zelená, růžová, žlutá, modrá; cena 589 Kč.

Celý sortiment papelote je dostupný v obchodě papelote ve Vojtěšské ulici 9 v centru Prahy a také v e-shopu papelote na www.papelote.cz

Připravila KláraM

Zdroj PR papelote

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s