Design

Provoňte si domov vůněmi od Cowshed

Cowshed in Bohemic.com

Domov – to je teplo a vůně, které vás přivítají, když vstoupíte do dveří. Nová značka na našem trhu nabízí pokojové svíčky s intenzivní vůní i aroma difuzéry, které váš domov provoní celé tři měsíce.

Dnes mám pro vás novinku, kterou na náš trh přinesl nový internetový obchod Bohemic.com. Takže nejprve stručně právě o něm. Bohemic.com vznikl koncem minulého roku a nabízí designové skvosty i módu značek, které byste jinak u nás těžko hledali. Módní fajnšmekry potěší třeba nabídka značky American Apparel, já ulítávám na špercích Antipearle a kožených taškách Commune de Paris. A v neposlední řadě zde má své čestné místo značka kosmetiky a bytových vůní Cowshed.

Britská značka luxusní kosmetiky zahájila svou činost v roce 1998 v Somersetu a byla jednou z prvních, která se specializovala na využití rostlinných olejů, proteinů, esenciálních mastných kyselin a vitaminů. Od koupelnové kosmetiky se dostala k výrobě vůní pro domov, které zahrnují svíčky a vonné difuzéry.

Vonné svíčky jsou velkým hitem poslední doby. Dokáží vytvořit intimní a slavnostní atmosféru a jsou oblíbeným dárkem, kterým vždy potěšíte své blízké. Cowshed svíčky jsou vyrobeny ze 100% přírodního vosku vyrobeného bez genové modifikace, organicky a s certifikovanými veganskými přísadami. Přísady pochází z obnovitelných a udržitelných zdrojů a neobsahují chemikálie, palmové, parafínové ani petrolejové vosky. Knot je bez obsahu olova a je vyroben z přírodního vlákna.

Další alternativou, která vnese vůni k vám domů, jsou aroma difuzéry. Mají velkou výhodu, nemusíte se o ně starat, a přesto budou vonět po dobu tří měsíců. Pokojové přírodní difuzéry jsou vyrobeny z organických rostlin a parfémované divoce pěstovanými esenciálními oleji té nejvyšší kvality (30%). Jsou také 100% přírodní a bez škodlivých konzervantů.

Cowshed in Bohemic.com

Důvodem, proč výrobky Cowshed najdete ve většině známých concept storů po celém světě, je nejen vysoká kvalita samotného produktu, ale i originální nezaměnitelný design obalů.

Právě teď můžete výrobky Cowshed koupit se slevou, takže si tenhle luxusní voňavý zážitek můžete dopřát už od 399 Kč.

Připravila KláraM

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s