Home & decor

Nábytek z palet aneb Třetí porce inspirace

nábytek z palet

Chystáte se zařizovat byt nebo si chcete pořídit nový zahradní nábytek? Zkuste využít palety, stojí pár korun a přitom je to velmi flexibilní materiál, dá se z nich vytvořit elegantní nábytek, praktické doplňky, užijete je i na zahradě. Inspirujte se v nové fotogalerii.

Palety seženete jednoduše na stavbách, v různých skladech či v tiskárnách, jistotou jsou výkupny palet. Cena použitých palet je kolem stovky. Jsou vyrobeny z nijak zvlášť kvalitního dřeva, takže potřebují povrchovou úpravu, mimimem je zbroušení, a pak můžete dřevo natřít krycí barvou nebo nalakovat. Hezkou patinu vytvoříte tak, že paletu nejprve natřete barvou, nejlépe bílou nebo světle šedou, a až potom jí zbrousíte.

Výhodou je velká nosnost. Palety fungují dobře jako rošty pod matrace, ale vzhledem k tomu, že nepruží, jsou vhodnější pod vysoké pružinové matrace. Za pár korun si tak můžete vyrobit originální letiště.

Tématu palet jsem se věnovala už ve dvou článcích. Pokud si chcete prohlédnout další paletové nápady najdete je v odkazech:

Nábytek z palet je hit!

Vyrobte si nábytek z palet

V nové fotogalerii najdete více jak 30 nových nápadů. Kromě oblíbených konferenčních stolků a postelí, vám nabízím spoustu nápadů na zahradu. Po kliknutí na kterýkoli obrázek se vám otevře galerie větších fotek.

Připravila KláraM

Foto Pinterest.com

5 thoughts on “Nábytek z palet aneb Třetí porce inspirace

  1. Pingback: Nábytek z palet je nový fenomén! | sweet&salty

  2. Hledáte místo kde najdete velký výběr dřevěných přepravek / bedýnek pro váš dům, byt, zahradu nebo podnikání ? Koukněte do našeho e-shopu http://www.dreveneprepravky.cz , naleznete zde desítky druhů přepravek / bedýnek pro vytvoření originálního interiéru podle Vašich představ nebo pro každodenní používání.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s