Design

Designové žárovky vám zútulní domov

Plumen

Trend samostatně visících žárovek není doménou jen nedokončených staveb. V designovém pojetí je potřeba použít hezkou objímku, elegantní nebo barevnou šňůru a krásnou žárovku. Takové osvětlení nenechá nikoho na pochybách,  že jste designoví fajnšmekři.

V jednoduchosti je krása a není důvod, proč by to nemělo platit i u osvětlení. Pokud správně vyberete šňůru s objímkou a především žárovku, můžete toto světlo použít ve všech prostorách. Vypadá skvěle například nad jídelním stolem nebo nad pracovním pultem v kuchyni. Na tohle téma už jsem jeden článek dělala, najdete v něm velkou fotogalerii nápadů jak toto osvětlení využít v souladu s interiérem. Podívejte se ZDE.

Teď jsem objevila opravdový designový skvost. Objímky a fantastické žárovky od značky Plumen seženete v originálním e-shopu FRESHLABELS.CZ, v kterém určitě objevíte i další příjemná překvapení.

Plumen

Budiž světlo…

Plumen žárovky již samy o sobě ozvláštní prostor a díky specifickému tvaru vytváří trojrozměrný dojem a působí unikátně z různých úhlů pohledu.. Jedná se o nízkoenergetickou žárovku se standardním závitem E27 s výkonem 11W. Životnost žárovky je 8000 hodin a zaplatíte za ní 790 Kč. Žárovku můžete doplnit objímkou, která skvěle doplňuje a vyzdvihuje specifický vzhled a tvar žárovek, a to za cenu 790 Kč.

Plumen

Plumen

Plumen

Připravila KláraM

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s