Beauty

Sexy pastelky do každé kabelky :)

Chubby Stick Clinique

Dnes se s vámi podělím o můj velký objev poslední doby. Chubby Stick od Clinique je taková tlustá pastelka, která funguje jako výživný balzám pro vaše rty a zároveň jim dodá barvu a lesk.

Zvlášť v zimě moje rty doslova trpí. Takže je mažu a promazávám vším, co je udrží v kondici. Bohužel na mastné rty nechytají rtěnky, takže donedávna jsem jsem používala maximálně nějaký ten barevný lesk, který se na balzám dokázal chytnout.

A pak jsem vyzkoušela Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm od Clinique. Pod tímto dlooouhým názvem se skrývá výživný balzám , který využívá speciální kombinaci různých typů másla, olejů a antioxidantů působících na rty jako okamžitá i dlouhodobá ochrana a hydratace. Zároveň se velmi snadno a přesně nanáší a dodává lehký nádech barvy se svěžím leskem.

Clinique Chubby Stick

Takže jsem se zamilovala… A teď se vážně moc těším na novinku, která bude v prodeji od března. Chubby Stick přitvrdí a nabídne nový balzám ve verzi Intense. Jak už název napovídá, inovované složení zaručí intenzivnější krytí s výraznější barvou. Hydratační složka stále zaručuje, že vaše rty budou vláčné, bez šupinek a s redukovanými jemnými vráskami. Současně s tím ale pastelka funguje i jako výrazná rtěnka v osmi nových odstínech.

Pro představu se nalaďte samotnými názvy nabízených barviček. Curviest Caramel, Chunkiest Chili, Heftiest Hibiscus, Mightiest Maraschino, Plushest Punch, Roomiest Rose, Broadest Berry a Grandest Grape. No, nezní to sexy?

Clinique Chubby Stick

NOVINKA od Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm je v prodeji v celonárodní obchodní síti Clinique za doporučovanou cenu 490 Kč.

Připravila KláraM

One thought on “Sexy pastelky do každé kabelky :)

  1. Pingback: Sladké překvapení pro vaše oči | sweet&salty

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s