Culture

Pozvánka: Další Dyzajn Márket odstartuje jaro

dyzajn márket

Jaro se blíží mílovými kroky a je načase trošku provětrat garderobu a osvěžit jí novými úlovky. Pokud si potrpíte na originální kousky, máte skvělou příležitost 23. 3 . 2013 kdy proběhne již posedmé prodejní výstava autorské tvorby – Dyzajn Márket!

Jako již tradičně se sejdeme na piazzetě Nové scény Národního divadla v sobotu 23. 3. 2013 od 10:00 do 19:00. Týden před Velikonocemi se na vás bude těšit více než 130 tvůrců, kteří vám představí dámské, pánské i dětské oblečení, kabelky, pánské tašky, netradiční vlasové ozdoby, šperky a další módní doplňky. Nebudou chybět ani bytové doplňky, knížky, hračky a nejrůznější dobroty. Nechte se překvapit jaké novinky si tvůrci přichystali během dlouhých zimních večerů :)

„Umění, šperky, móda, doplňky, cenově dostupný design, kultura, muzika, dobré jídlo, pohodová atmosféra“, to je motto Dyzajn Márketu.

dyzajn márket

V rámci doprovodného kulturního programu Vás pobaví:

12:00 – 13:00: Divadlo pro děti i dospělé Buchty a loutky: představení Tři malá prasátka

13:00 – 14:30: písničkář Alasdair Bouch

14:30 – 16:00: Zabiják a Borci

16:00 – 17:30: Pilgrim Pimple

17:30 – 19:00: Please the Trees

Jako vždy nebude chybět ani výborné občerstvení. Skvělé domácí jídlo a nápoje vám nabídne kavárna Jericho, můžete ochutnat i vynikající balkánské speciality od Balkan Grill. Novinkou budou sladké i slané palačinky z palačinkárny Galetka. A milovníci kávy ocení nabídku Mamacoffee.

dyzajn márket

Dyzajn Márket tentokrát s potěšením podporuje charitativní organizaci Spolu dětem. Ochutnat můžete jejich skvělé Sweet Dots – designové sušenky, jejichž koupí zároveň přispějete na lepší život dětí v dětských domovech. U stánku Spolu dětem a Sweet Dots bude dětský koutek, kde si mohou vaše ratolesti designové sušenky samy nazdobit.

Vstup zdarma.

Kompletní seznam tvůrců a další info najdete ZDE.

Připravila KláraM

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s