Beauty

Zelená je Klára, účes to je hra…

proměna s toni and guy

Vlasy… Skoro každý je má a dost výrazně určují náš celkový vzhled. Někdo si zakládá na perfektním střihu, který nosí celý život, někdo se nebojí experimentovat a někdy mu to vyjde, a někdy to úplně neklapne :) Já jsem tedy ten druhý případ, uklidňuje mě pocit, že ať to dopadne jakkoli, zase to odroste.

Takže když jsem na facebooku zahlédla výzvu, že se hledá někdo na výraznou proměnu s Toni&Guy, z legrace jsem odepsala. Za pár dní mi ovšem do zprávy přišla zpráva s termínem. Nakonec, proč ne?

Do pražského salonu Toni&Guy v Dlouhé ulici jsem nešla s jasnou představou, říkala jsem si, že se nechám přemluvit i k výraznější barvě a střihu. Moc se mi líbí ombre hair, delší vlasy s odbarvenými nebo obarvenými konci, které plynule přecházejí. Při konzultaci s koloristkou Katkou se můj nápad, že bych měla konce vlasů šedo-stříbrné, ukázal jako nemožný. Mám sama hodně tmavé vlasy, které byly navíc hodně přebarvené, takže právě konce vlasů jsem měla dost tmavé. Tak jsme se shodly na modré.

proměna s toni and guy

S kadeřnicí Petrou jsme se dohodly na výrazném zkrácení vlasů, právě proto, abych se zbavila těch přebarvených konců. Delší mikádo s lehce asymetrickým střihem, kdy zadní část je o něco kratší a směrem dopředu se prodlužuje, je univerzálně slušivá, a navíc jsou dát vlasy do culíku :) Až v průběhu stříhání jsem nadhodila, jestli nefiknem ofinu… Už jsem jí nosila a myslím, že mě docela omlazuje a navíc jsme chtěly, aby ta proměna byla co nejvýraznější.

collage2

Pak přišlo na řadu odbarvování konců. Ty moje tmavé vlasy se zesvětlily na takovou hnědo-oranžovou barvu, víc už to nešlo, aby se konečky nespálily. Ten odstín byl dost šílenej, ale jako podklad pro tu naší sytě modrou barvu postačil. Dopředu jsme ovšem počítaly s tím, že modrá barva na oranžovém vlasu nemusí vyjít úplně modře. Takže to bylo fakt napínavý!

proměna s toni and guy

Po umytí barvy Katka vlasy lehce profoukla, abysme viděly výsledný odstín a bylo to super! Ta barva byla hodně tmavá, ale s výrazným zeleným podtónem a neuvěřitelným leskem. Jak podotkl můj kolega v práci, je to jako barva havraních křídel. Na první pohled to bylo skoro neznatelný, zvlášť v umělým světle, ale v denním jsem zářila temně zelenou. Prostě COOL!

collage4

Katka mě připravila na to, že tyhle tónovací barvy se rychle vymývají, což se tedy potvrdilo, ale ten zelený odstín, jak zesvětloval, byl o něco výraznější a takový kouřový. Vlastně po každém umytí jsem byla zvědavá, jak to bude vypadat, a po čtyřech týdnech to pořád vypadá dobře. Teď se chystám na nové tónování, protože po každém barvení se ta barva do těch vlasů víc vsákne a vydrží déle.

Tímto bych tedy chtěla salonu Toni&Guy poděkovat. Bylo to báječný, já si to užila a jsem fakt spokojená. Už jsem si zkrátka s tím účesem potřebovala trošku zařádit.  A reakce jsou veskrze pozitivní :)

Co na to říkáte vy? Vyzkoušely byste na jaro něco „punkového“?

Připravila KláraM

Střih Petra Zelená

Barva Kateřina Kavanová

Make-up Margita Skřenková

Foto Olivie Dvořáková

www.toniandguy.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s