DIY

DIY: Originální kraslice oživí Velikonoce

velikonoce

Velikonoce jsou svátky probouzejícího jara. Letos se to sice stihne tak tak, ale díky pestrobarevným kraslicím si jaro přivoláte, i když bude venku mráz.

Vytvořit originální kraslici není tak složité. Možností jak toho docílit, aniž byste byla akademická výtvarnice, je mnoho… Nejjednodušší je polepit vajíčka washi lepenkama nebo použít decoupage techniku. Na vejce můžete malovat lihovými fixami nebo je přestříkat barvou ve spreji. Hezké je, pokud skořápky oblepíte mini kulatými samolepkami, nabarvíte je, a potom samolepky sundáte. Výsledkem jsou rozkošné puntíky :) Pokud používáte klasické barvy na vajíčka, zkuste je obarvit jen z půlky, nebo barvu postupně řeďte, čímž docílíte efektního ombre vzhledu.

Našla jsem pro vás na internetu pár krásných nápadů – rozklikněte si fotky ve fotogalerii a obrázky se vám zvětší. A pokud budete chtít najít jednotlivé návody, podívejte se na nástěnku, kterou jsem vytvořila na Pinterestu, tam se proklikem na danou fotku dostanete k původnímu článku s návodem.

Připravila KláraM

Foto: Pinterst.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s