Design

Novou kolekci tapet Lavmi City si zamilujete…

lavmi koláž

Pokud jste, jako já, propadli kouzlu tapet, určitě už jste narazili na nepřehlédnutelnou značku Lavmi. Její tapety i interiérové doplňky jsou hravé, radostné, prosté i ušlechtile elegantní.

Nová kolekce City z dílny Babety Ondrové je přímo oslavou originality. Významně rozšiřuje stávající nabídku Lavmi. Kromě designu vás upoutá hebký materiál, speciální vlies, který zdůrazňuje rafinovanou barevnost a krásu jednotlivých vzorů. Ty jsou právě pro Lavmi typické ­- originální, jednoduché a silné grafické ornamenty, které ocení náročnější publikum.

Kolekci Lavmi City tvoří stylově různé designy, které tvoří působivý celek. Najdete v ní vzory jednoduché, prosté, vzory hravé i vzory elegantní. Každý vzor kolekce je připraven v několika důmyslných barevnostech. A kromě tapet tyto vzory najdete i na doplňcích – hodiny, polštáře či stítindla lamp…

Babeta Ondrová o kolekci říká:

„City je jako město, ve kterém chci žít. Jeho ulice jsou plné života, cítím jeho slávu a jsem na něj pyšná. Lidé v něm mají styl a nechybí jim noblesa.“

Slovníček: Vlies (non-woven) představuje poslední generaci tapetových materiálů. Věrně podává tvůrčí záměr, je podajný, ultra pevný a zároveň prodyšný. Snadno se lepí, snadno se sundavá. Neobsahuje PVC ani těžké kovy. Spolu s vodou ředitelnými a světlostálými barvami, které neobsahují chemická rozpouštědla, splňují tapety značky Lavmi nejnovější požadavky na kvalitu zdravého bydlení.

Pokochejte se! Po kliknutí na kteroukoli fotku se vám otevřou větší obrázky:

Lavmi prodává své produkty ve vlastní kamenné prodejně v Praze 1, Truhlářské 18 a přes e-shop www.lavmi.cz

Připravila KláraM

One thought on “Novou kolekci tapet Lavmi City si zamilujete…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s