Fashion

Udržitelnější móda s hollywoodským šarmem

HM Conscious Exclusive 05

Projít se po červeném koberci sice není každodenní realita, ale přece jen se občas nějaká společenská událost děje, a pak většina z nás marně šátrá v šatníku po vhodném oděvu. Právě teď je skvělá příležitost na doplnění společenské garderoby. V H&M je k mání limitovaná kolekce šatů a doplňků pro speciální příležitost.

Nová kolekce Conscious Exclusive přináší do H&M hollywoodský šarm. Společenské oděvy na večírky jsou vyrobené z materiálů šetrnějších k životnímu prostředí. Kolekce zahrnuje pánské i dámské oděvy a doplňky a je výrazem úsilí H&M nabízet udržitelnější módu. Mezi materiály využité v této kolekci patří biobavlna, recyklovaný polyester, recyklovaný polyamid a TENCEL ®. Kolekce Conscious Exclusive je k dostání pouze v pražském obchodě Na Příkopě od 4. dubna 2013.

„Ohromně se mi líbí, že tato kolekce oplývá šarmem a stylem a že je vyrobena z materiálů šetrnějších k životnímu prostředí. Pro nás v H&M je přirozené brát v úvahu udržitelnost, stala se jádrem naší práce,“ říká Ann-Sofie Johansson, vrchní návrhářka H&M.

Prohlédněte si fotogalerii dámské kolekce. Po kliknutí na jakýkoli obrázek se vám otevřou větší fotky :)

V kolekci Conscious Exclusive ožívá starý dobrý Hollywood. Nabízí společenské oděvy, které se dokonale hodí na oslavu jara. Kolekce je bohatá na detaily a osobitý design a zároveň plná dramatických rób a výrazně krejčovsky zpracovaných dámských modelů. Kolekci korunují doplňky, jako je zdobené psaníčko se zapínáním na sponu a elegantní minimalistické střevíčky na podpatku s tenoučkými pásky kolem kotníku. Vše je vyrobeno z udržitelnějších materiálů.

Připravila KláraM

Zdroj H&M

One thought on “Udržitelnější móda s hollywoodským šarmem

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s