Home & decor

Nábytek z palet je nový fenomén!

collage

Použití palet v interiéru i v exteriéru mě nepřestává fascinovat. Super levný, jednoduše dostupný materiál, s velkou nosností, různých rozměrů… Palety zkrátka mají obrovské množství využití, které probouzí v lidech kreativitu.

Jsou levné… Což je určitě nejpodstatnější. A přitom to nepůsobí lacině a hloupě, ale spíš osobitě, originálně, industriálně. Je to jednoduše COOL :) Je to ideální materiál pro zařízení prvního bytu. Nebo chaty, na kterou už nezbývá tolik peněz. Nebo jím zařiďte pokoj teenagerovi, bude nadšený a v jeho očích dost stoupnete, že jste takoví pokrokoví :))) Z palet ale můžete udělat kus nábytku, který bude sedět i do moderního nebo luxusního interiéru – v současnosti letí eklektický styl, který mixuje a mixuje, a vše je dovoleno!

Palety ale skvěle poslouží i na zahradě. Můžete z nich vytvořit chodníčky, schody, postavit z nich komposter nebo plot. Nechci se opakovat, ale pořád nacházím nové a nové nápady, takže mám pro vás už čtvrtou porci inspirace. Prohlédněte si fotogalerii a podívejte se i na tři předchozí články o paletách…

Související články:

Nábytek z palet je hit!

Vyrobte si nábytek z obyčejných palet

Nábytek z palet aneb Třetí porce inspirace

Připravila KláraM

Zdroj Pinterest.com

7 thoughts on “Nábytek z palet je nový fenomén!

  1. nabytek je skvelý, moc se mi to libi ale kdyz je udelana spodni cast postele z palet tak se to musi dost spatne vysavat ne?

  2. Hledáte místo kde najdete velký výběr dřevěných přepravek / bedýnek pro váš dům, byt, zahradu nebo podnikání ? Koukněte do našeho e-shopu http://www.dreveneprepravky.cz , naleznete zde desítky druhů přepravek / bedýnek pro vytvoření originálního interiéru podle Vašich představ nebo pro každodenní používání.

  3. Super levný ? Co jsem hledal tak palety nejsou vůbec levná věc, Navíc na jeden kus nějakého nábytku je potřeba nakoupit jich několik a ještě počítat s několika hodinama práce. Pokud víte kde koupit levně palety prosím kontaktujte mě. děkuji

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s