Design

Bublinkové novinky v rodině BOBBLE

bobble

Lahve a džbány značky Bobble už na našem trhu ( a v mé domácnosti ) pevně zakotvily. Unikátní filtrační systém promění kohoutkovou vodu v jiskřivý pramen :) Letošní léto je plné novinek, na které se můžete podívat právě v tomto článku.

Léto v růžové

Aktuální novinkou je limitovaná edice růžové bobble lahve s logem Avon, která je v prodeji od poloviny dubna do 30. června. Z každé prodané Avon láhve bude 10 Kč připsáno na účet Avon konto proti rakovině prsu. Bobble se totiž stal hrdým partnerem letošního Avon pochodu, který se koná už 8. června v Praze.  Koupit jí mužete v oficiálním e-shopu značky Bobble za 299 Kč nebo přímo v cíli Avon pochodu ve Žlutých lázních.

bobble

Sportem ku zdraví

Designová filtrační láhev bobble z dílny Karima Rashida dostala novou podobu. Filtrační lahev Bobble Sport je stejně chytrá, jako její předchůdkyně. Díky šikovné inovaci v podobě uhlíkového filtru, který funguje zároveň jako pítko a uzavírání lahve, se můžete osvěžit kdekoliv budete zrovna potřebovat. Filtr zachytí všechny nečistoty a pachy obsažené v kohoutkové vodě. Bobble Sport má větší obsah (0,75l) a tělo lahve je z odolnějšího matného plastu, takže lahev vydrží časté používání, které je při sportu nezbytné. Dalším novým prvkem je praktické gumové víčko připevněné k hrdlu láhve. Víčko se tak nikdy neztratí a ouško lze navíc využít k nošení nebo přichycení lahve. Nezbytný letní doplněk koupíte za 299 Kč.

bobble

Stylově vybarvené léto

O džbánech bobble jsem už v jednom článku psala. Designová vychytávka z dílny světoznámého designéra Karima Rashida je nejen krásná, ale i velmi praktická. Díky unikátní přímé filtraci stačí džbán s filtrem postavit do dřezu pod tekoucí vodu a voda teče do nádoby rovnou přefiltrovaná. Pak už do džbánu můžete přidat mátu, citron, led… Na léto si můžete vybrat ze dvou nových krásných barviček. Novinkou je také zásobník na led, který má tvrdé okraje, ale samotné formičky jsou ze silikonu, takže z nich kostky ledu jednoduše vytlačíte. Nechybí ani silikonová štětka na čištění džbánů.

bobble

bobble-ice

Kompletní nabídku značky bobble, včetně náhradních filtrů, najdete v oficiálním e-shopu urbanlux.cz

Připravila KláraM

One thought on “Bublinkové novinky v rodině BOBBLE

  1. To je dobrý nápad na dárek. Nikdy před tím jsem o tom neslyšel a už mě napadlo, komu to pořídím. Mimochodem ten odkaz na ten e-shop Bobble je nefunkční

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s